Velikonoční zaměstnanecká sbírka

Velikonoční sbírka zaměstnanců společnosti ROSSMANN potěšila děti v Klokáncích

 

Již druhým rokem proběhla ve spolupráci s Fondem ohrožených dětí velikonoční zaměstnanecká sbírka pro opuštěné děti.

Díky všem zaměstnancům společnosti ROSSMANN dostaly děti hračky a oblečení, které je velmi potěšily. Na koledu o Velikonočním pondělí vyšly v něčem novém, jak praví zvyk. Zapojili se zaměstnanci z centrály společnosti, centrálního skladu a i ze všech 132 prodejen.

Dárky byly rozděleny do všech 17 zařízení po celé České republice, které Fond provozuje, a vykouzlily úsměv na tváři bezmála 300 dětem.  

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní péče.

Obdarovaná byla i nejmladší tříměsíční Růženka.

Společnost ROSSMANN podporuje Klokánky dlouhodobě nejen formou zaměstnaneckých sbírek o Vánocích a Velikonocích, ale především finanční podporou ve své charitativní kampani „5 000 000Kč pro dětský úsměv“. Během prvního ročníku Dětského úsměvu v roce 2009 věnoval ROSSMANN Fondu ohrožených dětí na provoz Klokánků přes 1 400 000Kč. Za osm ročníků kampaně činí celková darovaná částka 3 600 000Kč.

  • sdílejte
  • 0

Mohlo by vás také zajímat