Tým ROSSMANN Inspiruje

Jana Orlovská

V projektu se starám o to, aby Vás jeho obsah bavil. Připravuji a plním web, to nejlepší z ROSSMANN Inspiruje převádím do newsletteru a přináším nové nápady, jak bychom mohli inspirovat. Mimo jiné udržuji v týmu pozitivní náladu. 

Proč jsem se do projektu zapojila

Jsem ráda, že ve světě, kdy nemáme čas se zdravě najíst, jít si zasportovat, či potkat se s přáteli, vznikl projekt, který nás bude inspirovat dělat tyto věci jinak a více se nad nimi zamýšlet. A ještě víc mě těší, že mohu být jeho součástí a podílet se s Vámi všemi na lepší budoucnosti.

A kdo inspiruje mne?

Každý den mě inspiruje někdo jiný. Moji přátelé a všichni zajímaví lidé, které potkávám na ulici, v parku, obchodě či kavárně. Lidé, kteří se neskrývají za žádnou maskou, ale jsou sami sebou.

Olga Stanley

Jako projektová manažerka mám na starosti mnoho projektů. I tento si mě našel a rozhodně jsem před ním nechtěla utéct. Od začátku pomáhám s koordinací.

Proč jsem se do projektu zapojila

Snažím se vidět lidi a věci v tom lepším světle a soustředit se na vše dobré, co mne obklopuje a dává mi sílu. To, co mne vyčerpává, jsou hlavně negativní postoje lidí a jejich egoistické chování. ROSSMANN Inspiruje je o pozitivních příkladech, o tom myslet na ty druhé, pokusit se je inspirovat a nadchnout. Je to krásný projekt, krásná práce, která mi dává smysl a baví mě.

A kdo inspiruje mne?

To, co mě inspiruje a posouvá dál, je má rodina a fajn lidé, které jsem v životě potkala a potkávám.

Zuzana Kibritov

Jsem věčný optimista, velký fanda zdravého životního stylu. Ve firmě jsem nováčkem, v podstatě stejně jako projekt ROSSMANN Inspiruje, takže si určitě budeme rozumět a společně se rozvíjet.

Proč jsem se do projektu zapojila

Je to krásný projekt, dává smysl a baví mě.

A kdo inspiruje mne?

Inspirovat mě dokážou různé věci – dobrá kniha, moje dítě nebo úplně cizí člověk, který mě osloví nějakou zajímavou myšlenkou.

Monika Novikmecová

Ve společnosti ROSSMANN propojuji lidi s pracovními pozicemi, starám se o jejich adaptaci a rozvoj tím správným směrem. Práce s lidmi je také to, co mě baví nejvíc.

Proč jsem se do projektu zapojila

Vzdělávání nekončí povinnou školní docházkou a já jsem ráda, že tímto projektem můžeme inspirovat lidi k dalšímu osobnímu rozvoji.

A kdo inspiruje mne?

Mě samotnou inspirují lidé, kteří se nebojí jít za svým snem, obdivuji jejich odvahu a vytrvalost při zdolávání překážek.

Petr Skondrojanis

Jsem volný radikál českého HR, Humanocentrista a člověk, co vymýšlí projekty, které mohou posunout mezilidské vztahy a interakce o kus dál. Na projektu mám na starost jeho celek.

Proč jsem se do projektu zapojil

Projekt ROSSMANN Inspiruje vznikl při setkání s Mirkou Lukáčovou, kdy jsme zjistili, že nevyhovuje současné všeobecně rozšířené pojetí CSR, které nemá většinou správný obsah, smysl a směr. Rozhodli jsme se, že pro ROSSMANN bychom chtěli něco s přesahem, co zasáhne i zaměstnance uvnitř firmy. Mojí doménou je obsah. Myslím si, že dobrý obsah je dobrým základem pro rozsáhlou základnu fanoušků a tím pádem jsme pak krok od realizace vlastních aktivit. Proto je ROSSMANN Inspiruje o obsahu, který může někoho posunout blíž k myšlenkám, které chceme šířit.
Na projektu je nádherný jeho potenciál ukázat, jak se dá vytvořit platforma, která následně může inspirovat společně s širokou základnou zákazníků. Plánujeme zapojit všechny zainteresované skupiny, od zákazníků až po lokální radnice nebo mateřská centra. Je to prozatím pár tahů štetcem, ale ve finále se z toho všeho může stát nádherné dílo. Navíc mne baví, jak se do projektu všechny kolegyně vrhly a jak je to spojilo. Má to velmi svobodný základ a ony to dělají s chutí.

A kdo inspiruje mne?

Život. Jsem neustále na cestě a na té potkávám lidi, kteří mne učí, jak být člověkem. Každý z nich mi nabídne svou zkušenost a já zkušeností oplácím. Libí se mi motto "never stop learning because life will never stop teaching", když jsem tohle pochopil, každý den se stal zážitkem.
Velmi mne inspirují lidé, kteří mají jasno v tom, kdo jsou. Nepotřebují přetvářku, hry, jsou tak nějak “odšťavnění”, jsou čistou energií, infuzí a ten balast, slupku a stopku už odhodili. Takoví lidé mi otevírají oči, i srdce. Jsem za ně rád, i když jsou třeba na druhé straně planety. Pomáhají mi být lepším člověkem.